środa, 19 września 2012

Okoliczny Element feat. Hukos & Cira - Konserwa Turystyczna (2012)


Okoliczny Element feat. Hukos & Cira - Konserwa Turystyczna (2012)

Zamów "Kosze Zerwane": http://preorder.pl/odziez/marki/okoliczny-element
Okoliczny Element na fb: https://www.facebook.com/okolicznyelement
Hukos na fb: https://www.facebook.com/hukos Cira na fb: https://www.facebook.com/cira1983

Hip Hop Kemp to międzynarodowy festiwal hip-hopowy odbywający się co roku w Czechach. Tysiące entuzjastów dobrego rapu z różnych krajów, piękne dziewczyny i niezapomniana atmosfera - w takim klimacie powstał teledysk do wspólnego numeru Okolicznego Elementu oraz Hukosa i Ciry. Utwór "Konserwa turystyczna" to wynik spontanicznej akcji białostockich i opolskich raperów, których rok w rok można spotkać w Hradec Kralove.

Podczas tegorocznej edycji czeskiego festiwalu raperzy utrwalili na video swoje 3-dniowe przygody i wojaże. Udało się to dzięki pomocy Agencji Joytown, internetowego sklepu UrbanCity.pl oraz marek odzieżowych SSG i Patriotic. Całość została sfilmowana przez Maćka Przygodę z delaflow.com (za wyjątkiem ujęć z lotu helikopterem złapanych przez Michała Schwierca).

Okoliczny Element, czyli Mejdej i Ninja przygotowują się do premiery albumu "Kosze Zerwane", który ukaże się na rynku 12 października 2012 roku. Krążek w przedsprzedaży znajduje się na www.preorder.pl. Hukos i Cira także pracują obecnie nad wspólnym materiałem, o którym poinformujemy Was niebawem. "Konserwy turystyczne" to luźny utwór, który nie zasili nadchodzących płyt raperów.

DOWNLOAD:

1 komentarz:

  1. Witam

    Pytanie do prowadzącego stronę. Czy można spodziewać się płyty CNO2 w jakości mp4 lub mp3 (kodek lame 3.99) lub wma powyżej 320? Bardzo zależy mi na wysokiej jakości. Z Mefistotedesem nie było takich problemów...płyta została skonwertowana znakomicie a niby nikt nie słucha Jacka.

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń