poniedziałek, 6 lutego 2012

Hukos - Nasz 95 [ Knajpa Upadłych Morderców ] (2012)Hukos - Nasz 95 (2011)


http://www.facebook.com/hukos - znajdź Hukosa na facebooku!


Od momentu premiery pierwszej płyty Hukosa minęły ponad 4 lata. Przez cały ten czas w raperze dojrzewały pomysły na kolejny album. W końcu, po paru latach wytężonej pracy muzyka, możemy przedstawić szerszej publiczności pierwszy singiel promujący płytę „Knajpa Upadłych Morderców". 


Płytę, której kopii nie znajdziemy na polskim rynku. Według wytwórni Step Records -- album Hukosa będzie jednym z najlepszych wydawnictw w historii labelu, a kariera samego rapera niebawem rozwinie się w błyskawicznym tempie. 


Przed Wami teledysk „Nasz 95" zrealizowany przez ekipę Dirt Video w Hradec Kralove podczas kultowego festiwalu Hip Hop Kemp. Za podkład w nagraniu odpowiada Qciek a za scratche DJ Gondek W samym klipie sympatycy polskiego rapu dostrzegą parę dobrze znanych twarzy, m.in. Chada, Tyn Typ Mes, W.E.N.A., Te-Tris, Diox, Muflon, Rafi, Shellerini oraz inni.


Premiera klipu „Nasz 95" to dopiero początek; zwiastun tego, co nadejdzie. Aby być na bieżąco z kolejnymi poczynaniami Hukosa -- zapraszamy do śledzenie rapera na portalu facebook.com (http://www.facebook.com/hukos).

DOWNLOAD:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz