poniedziałek, 27 czerwca 2011

Rafi - Proces Tworzenia (prod. Kada, cuty DJ Kostek) (2011)


SZPADYZOR RECORDS prezentuje pierwszy singiel z albumu "200 TON", który ukaże się na rynku już 15.07.2011 i jest legalnym debiutem Rafiego, żyjącej legendy poznańskiego podziemia rapowego. Rafi zajmuje się nagrywaniem hip-hopu od 1996 roku, do tej pory mogliście go usłyszeć na projektach Syndicate Dogs, Beat Squad czy RR BRYGADA, projekty te ukazywały się w podziemiu, co jednak nie zaszkodziło raperowi zyskać popularności na terenie całego kraju i zagrać setek koncertów dla słuchaczy rapu w Polsce.

200 TON to album, który nie będzie odbiegał stylowo od dobrze Wam znanych zwrotek Rafiego - będzie klasycznie, optymistycznie i przede wszystkim laidback'owo. Dosyć ciekawie prezentuje się również lista gości: oprócz spodziewanych zwrotek z Poznania (m.in. donGURALesko, Sheller, RY23, Słoń) pojawią się także Waldemar Kasta, Grubson i Sobota.

Już wkrótce ukażą się dwa teledyski promujące wydawnictwo, płytę kupić będzie można w przedsprzedaży na www.szpadyzor.pl oraz w dniu premiery w sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Bądźcie gotowi - już wkrótce 200 TON wyląduje na stałe w Waszych odtwarzaczach!

DOWNLOAD:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz